Naslovna Udruga INFO Javni Pozivi Proslava blagdana sv. Ilije - Iline

Proslava blagdana sv. Ilije - Iline

Poštovani Šimićani i Šimićanke,
želim vas obavjestiti da će se u srijedu,20.07.2011,održati proslava blagdana sv.Ilije - Ilina

Proslava će započeti misom na Starome groblju koju će prevoditi pomoćni biskup banjalučki mons. Marko Semren
Posle mise će biti ručak i proslava pod šatorom koji će se nalaziti ispred bivše gostionice "Mali predah" vlasnika pok. Ive Matijevića.Zabavljati će nas kako je rečeno,popularna braća Jurkovići - Jurke

Participacija za ručak je kao i na Petrov - 10 € / 20 KM / 80 Kn

Posle ručka,tj. u 18:00 odigrati će se tradicionalna prijateljska utakmica Šimići - Ivanjska na igralištu Brdo.

Događaj će biti uživo prenošen preko internet televizije,a moći ćete gledati i ovdje,na našoj stranici,a link će biti objavljen na dan proslave.Prijenos će početi oko 11 h,pa nadalje,za sada neznamo do kada.

U svakom slučaju najbolje je biti na licu mjesta,tj pristustvovati proslavi,stoga - dođite!

Posjete Sadržajima : 206551