gototopgototop
 

Udruga Šimićana

Udruženje građana za razvoj ruralne i ekološke zajednice u Bosni i Hercegovini


Udruga Šimićana je udruženje građana za razvoj ruralne i ekološke zajednice u Bosni i Hercegovini,tj Udruženje nas Šimićana i svih koji volimo svoju djedovinu i očevinu i da istu zaštitimo od daljnje devastacije i ishodujemo svoja prava za povratak u naše selo Šimiće.

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Naslovna


VANJSKA PROSLAVA BLAGDANA SV. PETRA I PAVLA 01.7.2017.

E-mail Ispis
Dragi Šimićanlke i Šimićani,
Obaviještavam vas da će se vanjska proslava blagdana Svetog Petra i Pavla održati u Šimićima u subotu 01.7.2017. a koja će započeti Svetom misom u 11,00 sati. Poslije Svete mise organizirano je druženje pod šatorom uz okrepu i glazbu.
Pozivam vas da dođete u što većem broju a sve vas iz Popovače i cijele Moslavine upućujemo na dolazak u Šimiće autobusom. Udruga Šimićana je 01.7.2017 organizirala dolazak u Šimiće autobusom koji polazi u 8,00 sati iz Popovače (parkiralište ispred Lonie) uz stajanje u Voloderu i po potrebi uz stajanje u Kutini. Povratak iz Šimića bi bio najkasnije u 19,00 sati ili po dogovoru svih putnika. Svoje mjesto u autobusu možete rezervirati kod Stipe Uremovića (091/564-3258) ili kod Saše Jagarčeca (098/719-940) po vrlo atraktivnoj cijeni od 50,00 kn.
Sve vas srdačno pozdravljam i veselim se susretu sa vama u Šimićima.
Pero Radman
 

Sjedište Udruge

Udruga Šimićana
Šimići bb
78216 Potkozarje
Bosna i Hercegovina

Kontakti

Za kontaktiranje administratora,predsjednika ili
zamjenika predsjednika koristite kontakt formular.

Kontakt formular

Uplata INFO

Poštovani ukoliko želite uplatiti sredstva na račun Udruge na linku ispod možete naći upute.

Statistika stranice

Članova : 151
Sadržaj : 213
Web Linkovi : 5
Posjete Sadržajima : 211498