gototopgototop
 

Udruga Šimićana

Udruženje građana za razvoj ruralne i ekološke zajednice u Bosni i Hercegovini


Udruga Šimićana je udruženje građana za razvoj ruralne i ekološke zajednice u Bosni i Hercegovini,tj Udruženje nas Šimićana i svih koji volimo svoju djedovinu i očevinu i da istu zaštitimo od daljnje devastacije i ishodujemo svoja prava za povratak u naše selo Šimiće.

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Naslovna


Zastupnik Njemačkog parlamenta u posjetu banjalučkoj biskupiji

E-mail Ispis
Dragi Šimićanke i Šimićani.
Šaljem vam link na kojem možete pročitati i pogledati nekoliko fotografija o posjetu g. Josipa Juratovića, zastupnika u Njemačkom parlamentu, banjalučkoj biskupiji i razgovora sa našim biskupom i predstavnicima Udruga hrvata sa područja banjalučke biskupije.
Srdačno vas pozdravljam ma gdje bili.
Pero Radman
 

Sjedište Udruge

Udruga Šimićana
Šimići bb
78216 Potkozarje
Bosna i Hercegovina

Kontakti

Za kontaktiranje administratora,predsjednika ili
zamjenika predsjednika koristite kontakt formular.

Kontakt formular

Uplata INFO

Poštovani ukoliko želite uplatiti sredstva na račun Udruge na linku ispod možete naći upute.

Statistika stranice

Članova : 137
Sadržaj : 213
Web Linkovi : 5
Posjete Sadržajima : 209997