gototopgototop
 

Udruga Šimićana

Udruženje građana za razvoj ruralne i ekološke zajednice u Bosni i Hercegovini


Udruga Šimićana je udruženje građana za razvoj ruralne i ekološke zajednice u Bosni i Hercegovini,tj Udruženje nas Šimićana i svih koji volimo svoju djedovinu i očevinu i da istu zaštitimo od daljnje devastacije i ishodujemo svoja prava za povratak u naše selo Šimiće.

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Naslovna


Vanjska proslava blagdana Sv. Petra i Pavla, 30.6.2018.

E-mail Ispis
Dragi Šimićanke i Šimićani,
Obaviještavam vas da će se vanjska proslava blagdana Sv. Petra i Pavla održati u Šimićima u subotu 30.6.2018. Slavlje će započeti Svetom misom u 11,00 sati a druženje će se nastaviti poslije Svete mise. Svi ste pozvani a do tog dana očekujemo da će biti završen i pod u crkvi.
Organizirali smo dolazak 2 autobusa. Jedan autobus ide iz Popovače (donacija grada Popovače) pa preko Volodera i Kutine u Šimiće a drugi autobus ide iz Križa (donacija općine Križ) i ide preko Popovače u Šimiće. Požurite sa svojim prijavama jer je broj mjesta u autobusima ograničen a prijevoz je za prvih cca 100 zainteresiranih besplatan.
Prijaviti se možete kod Stipe Uremovića (+385 99 190 7891 ili + 385 91 564 3258) za autobus koji kreće iz Popovače i kod Slavka Grgića (+385 92 349 5591) za autobus koji kreće iz Križa.
Srdačno vas pozdravljam i vidimo se u Šimićima.
Pero Radman
 

Sjedište Udruge

Udruga Šimićana
Šimići bb
78216 Potkozarje
Bosna i Hercegovina

Kontakti

Za kontaktiranje administratora,predsjednika ili
zamjenika predsjednika koristite kontakt formular.

Kontakt formular

Uplata INFO

Poštovani ukoliko želite uplatiti sredstva na račun Udruge na linku ispod možete naći upute.

Statistika stranice

Članova : 151
Sadržaj : 213
Web Linkovi : 5
Posjete Sadržajima : 211497