Naslovna Web Portal News Novi Izgled - Galerija

Novi Izgled - Galerija

Poštovani Šimićani i Šimićanke te svi posjetitelji ove stranice!

StranicaKao što vidite da su na stranici napravljene velike izmjene,sve u cilju bolje preglednostii jednostavnosti.
Također sam si dao truda i prilagodio galeriju slika,onakvu kakva je bila na simici.net,tj sada umirovljenoj stranici naše nazovimo rodbinske udruge "Šimićana u Švicarskoj.
Tako sam dodao noviju verziju  Joomla skripte na kojoj je bazirana naša stranica,te sam uredi forum da bude jednostavniji za korištenje.
Također sam dodao galeriju da možete dodavati slike.Galerija je,kao što sam gore napisao,ista kao što je bila
na simici.net,jer ste velikom većinom upoznati sa tom galerijom.

No da se prisjetite imate kratku pomoć kako dodavati slike OVDJE

Ukoliko bude bilo kakvih problema možete mi se obratiti preko
Također bih vas zamolio,ako ima itko da bi želio sudjelovati u radu ove stranice da mi se javi
preko kontakta - ali prije toga molim da pročita ovu OBAVIJEST

Napomena
Slike sa privatnih događanja,i razne druge stvari stavljate na vlastitu odgovornost i na prigovor
će se OBRISATI.
I jos vas molim da ne stavljate puno gore navedenih slika,već po mogućnost vezane za rodni kraj i udrugu,zbog ograničenja prostora (memorije)!

Žao mi je što vam trenutno nemogu reći ništa o udruzi,jer je kao što mnogi znaju
naš predmet udruge u proceduri.

O svakoj novoj promjeni bit ćete obavješteni!

Lijep pozdrav
Administrator stranice