Razno
Razne vijesti i događaji iz rodnog kraja,rada Udruge i članova iste.

Izbori u Šimićima

Lijepo je bilo vidjeti jako puno Šimićana 23.6. u 18,00 sati na misi u Podmilačju koju je predvodio kardinal Vinko Puljić a još ljepše je bilo u našim Užarima. Užarčani su se doista potrudili da prije, za vrijeme i poslije svete mise svima nama koji smo došli u Užare bude lijepo.

U ime svih prisutnih zahvaljujem se organizatorima a posebna zahvala svećenicima na prekrasnoj propovjedi. Kako to obično biva na ovakvim skupovima, neumjerenost u jelu a posebno u piću kod nekolicine naših Šimićana uistinu nije nam na slavu i diku. Molim sve vas koji ćete doći u Šimiće ovo ljeto i biti na bilo kojem druženju Šimićana u crkvi i izvan crkve na dostojanstveno ponašanje i samokontrolu posebice u konzumiranju alkohola.

Šimićanska Suza

Poštovani Šimićani i Šimićanke želim sa vama podijeliti jednu dobru i ugodnu vijest.
Bilo je mnogo priča o tome da će naš,trenutno najpoznatiji pjesnik Šimića,Živko Šikljan objaviti zbirku svojih pjesama.

To je sada postalo stvarnost,Živko mi je javio da je za sada tiskano 200 primjeraka zbirke pjesama koje je on napisao inspiriran svojim životom
i rodnim krajem,našim Šimićima.Zbirku je nazvao "Šimićanska suza"

Obrazac UDRS i proljetna akcija čišćenja

Budući je bilo dosta upita oko ispunjavanja formulara za obnovu, obaviještavam vas da formular treba ispuniti u cjelosti.
Upisati JMBG iz BiH te formular ispunjavati isključivo za obnovu imovine koja je otuđena ili uništena u proteklom ratu. (od 1991. pa sve do danas).
Iako je bilo ostavljeno dovoljno vremena da svi možete ispuniti i poslati formulare, produžavamo rok do 10.5.2011.

Isto tako koristim prigodu da vas obavijestim da je 14.5.2011. (subota) planirana akcija proljetnog čišćenja u Šimićima.
Posebno pozivam sve vas koji još niste sami očistili ili niste organizirali da drugi očiste vaše okućnice da to svakako što prije učinite.
Pozivam sve Šimićane da taj dan dođu u Šimiće.

Sve vas pozdravljam.

Sretan Uskrs

sSvim vjernicima katoličke vjeroispovijesti želimo sretan Uskrs,da ga provedu u miru i blagostanju sa svojim najbližima

SRETAN USKRS!

isto tako,budući da je pravoslavni Uskrs ove godine istoga datuma kao i katolički,također i svim vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti čestitamo Uskrs

HRISTOS VASKRSE!

Upravni odbor Udruge

Ponovi izbori u Šimićima

Poštovani,
budući da je bilo nekih nepravilnosti na izborima u RS,neznam točno  kojih,u mnogim lokalnim izbornim jedinicama održat će se ponovljeni izbori,pa tako i u Šimićima
Tako da svi vi koji imate ličnu (osobnu) iskaznicu u BiH da u subotu 09.04.2011 u 17h odete u Šimiće i glasate za našeg čovjeka,mada neznam sada točno tko je to,ali znat ćete vi kada vidite glasački listić.

Također,svi koji pročitate ovu obavijest,molimo vas da je proširite dalje jer mnogi od nas nemaju pristup internetu!

Posjete Sadržajima : 199069